Faqja Kryesore /

C'eshte NumerNje?

NumerNje eshte nje sit njoftimesh falas qe ve direkt ne kontakt ke kerkon e ke ofron: shtepi, sherbime, kafshe e shpende, pune, kurse e leksione, elektronike, shes e blej, takime, makina e motorra e shume te tjera.....me njoftime te ndara ne kategori per nje kerkim te thjeshte e te shpejte ne qytetin tend.

Te publikosh nje njoftim eshte falas?

Publikimi i njoftimeve (natyrisht edhe pergjigjet) eshte totalisht falas te te gjitha kategorite. Por kemi edhe sherbimin e rritjes se shikueshmerise me pagese, si psh. vitrina.

Si te publikoj nje njoftim?

Sigurohu te kesh hyre ne sitin e qytetit tend(emri i qytetit eshte i paraqitur lart majtas afer logos) nese nuk je ne qytetin tend kliko (Ndrysho qytet)
Kliko te Posto Njoftim ne rrjeshtin siper.
Kliko ne kategorine ne te cilen deshiron te shfaqet njoftimi yt.
Ploteso te gjitha fushat e modulit te publikimit, dhe verifiko te kesh shkruar ne menyre korrekte adresen e emailit tend.
Je gati te nxjerresh on-line njoftimin tend? Kliko te butoni POSTOJE TANI
Do te vije nje email per te konfirmuar publikimin e njoftimit tend (nese nuk te vjen brenda pak minutash, mund ta kerkosh me ane te modulit RIDERGO LINKUN te vendosur ne pjesen e siperme te faqes.

Njoftimet e tua mund ti modifikosh, fshish apo ti rritesh shikueshmerine duke i vendosur ne vitrine, nepermjet emailit qe te ka ardhur ne momentin e publikimit te njoftimit. Ruaje!

Si mund te shtoj mundesine per te marre pergjigje?

Shkruaj nje njoftim sa me te detajuar duke i lejuar perdoruesve te cmojne sa me mire propozimin tend.
Ne vecanti:
Vendos njoftimin ne kategorine qe i takon.
Vendosi nje titull te plote dhe nje pershkrim te detajuar.
Vendosi nje o me shume foto.
Aktivizo opsionin e rritjes se shikueshmerise (me pagese)

Si mund ti modifikoj apo fshij njoftimet e mia?

Njoftimet e tua mund ti modifikosh apo fshish, nepermjet emailit qe ke marre ne momentin e publikimit. Aty do te gjesh linket qe te sjellin te siti dhe te bejne te mundur operacionet e deshiruara. Nese nuk ke kete email lexo me poshte per te mesuar si tja besh per te marre serish ate.

Si te marr serish emailin e konfirmimit?

Siper, ne krye te faqes gjendet butoni RIDERGO LINKUN. Klikoje ate dhe ndiq udhezimet.

Si t'i pergjigjem nje njoftimi?

Mund t;i pergjigjesh personit qe ka vendosur njoftimin permes kontaktit prezent ne njoftim (telefon, email).
Mos i shkruani direkt NumerNje, sepse ne nuk kemi kontakte direkt me ke publikon njoftime.
Nese ne njoftim nuk eshte specifikuar asnje kontakt direkt, atehere mund t'i pergjigjeni njoftimit duke plotesuar modulin e kontaktit qe gjendet poshte njoftimit.
Vendos emailin tend, mesazhin qe do dergosh, kodin e verifikimit dhe ne fund kliko DERGO. Ne kete menyre pergjigja jote shkon te vendosesi i njoftimit i cili mund te vihet ne kontakt me ty pa kaluar nepermjet sitit tone.

Si te marr pergjigjet e perdoruesve per njoftimin tim?

Nese nuk do te publikosh adresen tende, perdoruesit mund te pergjigjen permes modulit te kontaktit qe gjendet poshte njoftimit te publikuar. Mesazhi do te vije direkt ne kutine postare qe ke specifikuar gjate publikimit te njoftimit.
Ne sit nuk eshte e mundur leximi i pergjigjeve.

Si te sinjalizoj nje njoftim spam, abuzues, jo legal?

Te kerkojme te na ndihmosh per te mbajtur te paster sitin duke na sinjalizuar per njoftimet qe jane on-line jo me shpirtin e NumerNje, ose kercenues, spam dhe jo me te vlefshem.
Ne cdo faqe njoftimesh, djathtas lart eshte e shkruar RAPORTO ABUZIMIN. Duke klikuar mbi kete link ju na sinjalizoni ne per ta verifikuar. Ju faleminderit.

Cfare jane njoftimet me perparesi?

Eshte nje sherbim me pagese qe te lejon ne cdo moment te rritesh shikueshmerine e njoftimit tend, duke e spostuar nga pozicioni aktual ne krye te njoftimeve te tjera te asaj kategorie. Kete sherbim mund ta realizoni si ne momentin qe postoni duke zgjedhur kete opsion, por edhe me vone me ane te linkut qe ju vjen te emaili juaj. Per me teper shikoni ketu

Cilat jane avantazhet e njoftimeve me perparesi?

Njoftimet me perparesi marrin me shume vizita e me shume pergjigje ne krahasim me njoftimet e tjera dhe per me teper, me kosto te ulet.

Perse njoftimi im nuk eshte vendosur akoma ne krye?

Nese menjehere pasi keni bere pagesen, e cila eshte realizuar me sukses, nuk sheh njoftimin tend ne krye te njoftimeve te asaj kategorie, prit disa minuta dhe me pas kontaktoni stafin tone ketu per te kuptuar cili eshte problemi.

Si mund te perdor avantazhin e njoftimeve me perparesi?

Mund ta besh ne momentin e postimit, ne fund te faqes, para se te klikosh butonin POSTOJE TANI, ose nepermjet linkut MODIFIKOJE qe te vjen bashke me emailin e konfirmimit(kliko ketu per ta marre serish) ku mund ta riaktivizosh perseri ate.

Sa kushton sherbimi i njoftimeve me perparesi?

Publikimi i nje njoftimi eshte falas, por per ta sjelle ne vend te pare duhet te paguash. Cmimet i gjeni ne fund te faqes se postimit.

Si te regjistrohem?

Per tu regjistruar kliko KETU.Pasi te plotesoni kutijat e kerkuara, duhet te hapni emailin tuaj dhe te klikoni linkun qe ju ka ardhur nga NumerNje per te bere te mundur verifikimin e emailit. Pas kesaj ju mund te hyni dhe te postoni nga llogaria juaj.

A eshte e detyrueshme te regjistrohem per te postuar?

Jo nuk eshte e detyrueshme te regjistrohesh per te postuar nje njoftim. Mund te postosh edhe duke qene i regjistruar edhe pa qene i regjstruar.
Vetem se regjistrimi ka nje avantazh me teper. Aty mund te shohesh statistikat d.m.th sa persona kane qene te interesuar per njoftimin tend.