Faqja Kryesore / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Merkure, 16 Qershor, 2021
Kerkojme Te Punesojme Vincier (Tek fusha Ali Demi, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 09 Qershor, 2021
Masazhatore (Laprake, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 08 Qershor, 2021
ofertë pune jashtë vendit (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 04 Qershor, 2021
FAFA Resorts ofron punë në pozicionet: (Golem, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 25 Maj, 2021
FAFA Resorts ofron punë në pozicionet: (Golem, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Enjte, 20 Maj, 2021
Forex- eksperienc (Stacioni i trenit, Durres)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Premte, 30 Prill, 2021
operatrice/operatore booking online (Myslym Shyri, Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 21 Prill, 2021
Kerkoj aktore per nje loje. 100E per 2 ore (Dardani, Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Merkure, 24 Mars, 2021
Punoni dhe jetoni jashtë vendit (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Punoni dhe jetoni jashtë vendit (Tirane) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 14 Mars, 2021
Jam hidraulik dhe elektricist me eksperience (Tirane, Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 08 Mars, 2021
Kerkohet menaxhere ne terren. (Tek medresja, Tirane)  - Oferta pune / shitje - marketing

Marte, 16 Shkurt, 2021
segretaria/segretario (Tek ish blloku, Tirane)  - Oferta pune / informatike - telecom

Hene, 08 Shkurt, 2021
Grand Blue Fafa kerkon te punesoje staf. (Shkembi i Kavajes, Durres) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Premte, 22 Janar, 2021
page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove, Prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 11 Janar, 2021
pune ne gjermani (Tirane)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Shtune, 02 Janar, 2021
Kërkojme Banakjere f dhe kamarjere f (Tirane)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 29 Dhjetor, 2020
We Offer Lease and Purchase BG,SBLC,DTC IPIP, MT103/202 GPI CASH TRANSFER AND MTN (London UK, Skenderaj) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Hene, 14 Dhjetor, 2020
Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Gostivar) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Kumanove) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Tetove) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Shkup) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Lipjan) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Viti) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Oferte Pune Sezonale - Tupana Show 2021 2022 ne Alegro Drums Show (Ferizaj, Gjakove) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel