Faqja Kryesore / Sherbime

Sherbime

 
Kerko
 
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Djele, 03 Shkurt, 2019
Masazhus (Velania, Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Marte, 15 Janar, 2019
Start a Textile Printing Business (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Premte, 04 Janar, 2019
MASAZHIER VETEM PER FEMRA (Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Pastroj shtepia (Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Punetore shtepie

Shtune, 08 Dhjetor, 2018
MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARIN VETEM 5 EVRO (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

BEJ LYRJEN ME PONIKOLLOR (Lagja e spitalit, Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 03 Nentor, 2018
Jam elektricist dhe hidraulik me eksperience. (Kinostudio, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 21 Tetor, 2018
elektricisti (Bregu i diellit, Prishtine)  - Sherbime / Te tjera

Marte, 25 Shtator, 2018
Swiss Massage Ofrone pune (Prishtine, Tetove)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Hene, 03 Shtator, 2018
We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC (London, UK, Skenderaj) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Djele, 02 Shtator, 2018
Servis per amvisni : ING-SERVIS PRISHTINE (KODRA E TRIMAVE , Prishtine) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Marte, 21 Gusht, 2018
Knej ka Ferizaji ne kerkim te naj femre per shoqni (Qender, Ferizaj)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Midis Prishtine kerkoj masazhiere (Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Hene, 13 Gusht, 2018
Gyrbetqari kerkon Femer per masazh private (PRIZREN, Prizren)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Merkure, 08 Gusht, 2018
kerkoj nje mashkull te ri te pashem per pune fizike (Prishtine)  - Sherbime / Punetore shtepie

masazhe per zonja (Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Merkure, 25 Korrik, 2018
Masazhe konfidenciale (Prishtine, Kosove, Prishtine)  - Sherbime / Te tjera

Merkure, 13 Qershor, 2018
oferta punësimi (Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Babysitter

Shtune, 24 Mars, 2018
Kerkoj nje femer per masazh privat (Prishtine, Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Marte, 20 Shkurt, 2018
Cheap Flights To Albania From Glasgow (Albania, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Hene, 20 Nentor, 2017
Detektiv Privat (Prishtine, Shkup) (ka foto)  - Sherbime / Ligjore

Enjte, 16 Nentor, 2017
Boje per printer me cmime konkuruese(Black & Color) (Tek ish blloku, Tirane)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 04 Nentor, 2017
Masazhere femer kerkohet (Kosove, Prishtine)  - Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Hene, 23 Tetor, 2017
Kurse Arti Studio Kavalet (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma, Tavolina, stola dhe kuzhinier (lezhe, Lezhe) (ka foto)  - Sherbime / Te tjera