Faqja Kryesore / Libra, Filma e Muzike

Libra, Filma e Muzike

 
Kerko
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 21 Gusht, 2021
F kerkoj mashkull te fort ne seks (Prishtine)

F kerkoj mashkull te fort ne seks (Prishtine)

Premte, 21 Maj, 2021
Libra te uamd te perdorur (durres, Tirane)

Marte, 04 Maj, 2021
kerkoj (ferizaj, Prishtine)

Enjte, 09 Mars, 2017
Okazion filma, lojra dhe blu ray te ndryshem (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Hene, 28 Nentor, 2016
Micro Robert (Ne gjithë Tiranën, Tirane) (ka foto)

Merkure, 16 Mars, 2016


shes pllaka gramofoni greke me kenge te vjetra (tiran, Tirane)

Merkure, 30 Dhjetor, 2015
Shes filma, lojra, blu ray te ndryshem (Zogu i zi, Tirane) (ka foto)

Djele, 13 Shtator, 2015
FILMA DHE LOJRA PC TE NDRYSHME Tirane (Zogu i zi, Sarande) (ka foto)

Premte, 28 Gusht, 2015
Shitet liber cmimi 1000 Leke . Nr.cel 0685632272 (Komuna e Parisit, Tirane) (ka foto)

Hene, 23 Mars, 2015
Kitare Elektrike & Amplifikator (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

Marte, 03 Mars, 2015
Muzike dasmash Pleurat Stublla (Prishtine, Prishtine)

Djele, 12 Tetor, 2014
Libra shqip ne internet!! (Tirane)

Shtune, 06 Shtator, 2014


Shpartallimi.. (Tirane) (ka foto)

Tregime dashurie (Prishtine)

Hene, 25 Gusht, 2014
Libër-E-book me Tregime erotike mbi 18 vjeç! (Prishtine) (ka foto)

Premte, 11 Korrik, 2014
RADIO POJANI http://myradiostream.com/150 (http://myradiostream.com/150 , Korce)

Djele, 06 Korrik, 2014
RADIOPOJANI (http://myradiostream.com/150, Korce)

Marte, 15 Prill, 2014
Oferta Affordable **** Apliko Tani (all, Elbasan) (ka foto)

Hene, 29 Korrik, 2013
fjalor anglisht -greqisht viti 1907 (21 dhjetori, Tirane)

Merkure, 29 Maj, 2013


shes (Te Selvia, Tirane)

Shtune, 06 Prill, 2013
Funksionon si magji (Ulpiane, Prishtine) (ka foto)

Marte, 19 Shkurt, 2013
Fjalor I Terminologjise Detare Anglisht-Shqip/Autor:Kapiten. Qemal Domi (Durres,Shqiperi, Shkup) (ka foto)

Djele, 07 Tetor, 2012
CASIO CZ 101 SINTETIZATOR 300 £ (Tek ish blloku, Tirane) (ka foto)