Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 29 Dhjetor, 2015
SHITET VILE 2 KATESHE+TRUALL (Ne periferi e ishullit te Lezhes) (ka foto)

 180,000 €
Marte, 13 Janar, 2015
shitet vile 3 kateshe (periferi te lezhes) (ka foto)

 -
Marte, 26 Gusht, 2014
AUTOSTRADA LEZHE-TIRANE KM1 (100m mbas karburantit Jukoil.) (ka foto)

 150,000 €
Djele, 02 Mars, 2014
shtepi dhe dyqan ishull lezhe (ishull lezhe .lezhe) (ka foto)

 105,000 €
shtepi dhe dyqan (ishull lezhe) (ka foto)

 115,000 €
Enjte, 24 Janar, 2013
Shitet vile 2 kateshe prane tregut ne Lezhe. (Prane tregut ne Lezhe.) (ka foto)

 150,000