Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 03 Nentor, 2018
Lac, shes ose jap me qera dyqan Kati 1, 170 m² 130,000 Euro i diskutueshem (Rr. Erion Hoxha (Qender (Lac) (ka foto)

 130,000 €
Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi) (ka foto)

 1 €
Shtune, 17 Tetor, 2015
OKAZION! Shitet toke ne Shengjin. (Shengjin, Lezhe)

 220,000 €
Enjte, 02 Prill, 2015
Shitet kaburant (Rruga e kombit. Autostrada Milot-Kukes-Morine) (ka foto)

 1,300,000 €