Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 02 Prill, 2019
Shitet iphone 7 32GB gold (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 03 Nentor, 2018
Lac, shes ose jap me qera dyqan Kati 1, 170 m² 130,000 Euro i diskutueshem (Rr. Erion Hoxha (Qender (Lac) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 20 Qershor, 2017
Shitet ose jepet me qera toke (Autostrada Lac-Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 17 Qershor, 2017
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (shqiperi) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 20 Tetor, 2016
Shitet toke . 00355682347876 (Rruga Nacionale Lezhë-Tiranë, km 6, SH1) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 17 Tetor, 2015
OKAZION! Shitet toke ne Shengjin. (Shengjin, Lezhe)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 11 Maj, 2015
PUNISHTE OSE MINI FABRIKE SALLAMI (LEZHE)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 02 Prill, 2015
Shitet kaburant (Rruga e kombit. Autostrada Milot-Kukes-Morine) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Hene, 23 Mars, 2015
Car seat per femije (Lac Kurbin) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Shes karroce per vajza (Lac Kurbin) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Merkure, 19 Nentor, 2014
Shes karroce te markes Chicco (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Merkure, 08 Tetor, 2014
Pajisje Network ADSL SPLITTER 500 Leke (Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Shtune, 04 Tetor, 2014
Wireless ADSL 2/2+ Modem Router TRENDnet 25 Euro (Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Marte, 23 Shtator, 2014
Kerkoj pajisje Network UBNT Ubiquiti (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Pije te ndryshme

Marte, 17 Qershor, 2014
Shes TV FINLUX 32POLESH HD 150 Euro (Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Premte, 02 Maj, 2014
Raft Ekspozues (Lezhe) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 02 Shkurt, 2014
Lezhe, shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Lezhe, shes Tavolin Per Internet Caffe 16 Vende 100 Euro (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 14 Qershor, 2013
Shes toke (Gocaj - Lezhe)  - Shes e blej / Te tjera

Djele, 03 Shkurt, 2013
SHES KARROCE PER VAJZA (KURBIN) (ka foto)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Shtune, 02 Shkurt, 2013
BLEJ TOKE BUJQESORE (Ishull-lezhe-ishull shengjin)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 24 Gusht, 2012
shes makineri te ndryshme (lac kurbin)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla