Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 25 Nentor, 2016
Dublex (Sarande) (ka foto)

 230,000 €
Marte, 15 Nentor, 2016
Hotel ne shitje ose qera (Sarande) (ka foto)

 1 €
Shitet papafingo 180m2 (Sarande) (ka foto)

 155,000 €
Merkure, 15 Korrik, 2015
Nderri apartamenti ne Itali (Itali Vicino - Torino) (ka foto)

 -
Enjte, 28 Maj, 2015
Shitet kompleks qender multifuksionale ne Gjirokaster- Shqiperi A0037 (sarande) (ka foto)

 280,000 €
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0004 (sarande) (ka foto)

 670,000 €
Marte, 04 Mars, 2014
shitet furre buke,hyrje 1+1 dhe truall (Sarande) (ka foto)

 55 €
Djele, 07 Tetor, 2012
Shes furrë buke me dru,truall,hyrje 1+1,Sarandë (sarande) (ka foto)

 75 €