Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shes dyqane e lokale

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 17 Shkurt, 2017
Okazion,Biznes me qera ose shitje (Sarande) (ka foto)

 7,000 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Objekt multifunksional (sarande) (ka foto)

 -
Enjte, 28 Maj, 2015
Objekte dhe biznes ( Apartament, Hotel , Bar-kafe) ne shitje ne Sarande -Shqiperi G0003 (sarande) (ka foto)

 570,000 €
Hene, 14 Janar, 2013
OKAZION NE SARANDE , me 500 eur/m2 Dyqane ne shitje dyqane Kati 1, me Hipoteke (kanali cukes) (ka foto)

 500 €