Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Apartament/banese me qera 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 23 Gusht, 2019
Dhoma plazhi ne Sarande (ka foto)

 -
Hene, 17 Qershor, 2019
Okazion Jepet apartament me qera per pushime ne Sarande (Sarande) (ka foto)

 4,000 €
Apartament me qera ne qender te Sarandes (Qender Sarande) (ka foto)

 4,000 LEK
Premte, 07 Korrik, 2017
Sarande, jap me qera apartament 75 m² (koder,lagjia 4) (SARANDE,Rr.Mitat Hixha ) (ka foto)

 20 €
Hene, 22 Maj, 2017
apartamente me qera ne sarande (ka foto)

 -
Hene, 25 Korrik, 2016
Apartament 1+1 me qira (Ne hyrje te Sarandes karburanti Alpe) (ka foto)

 45 €
Shtune, 23 Prill, 2016
Sarande, jap me qera apartament 75 m² (koder,lagjia 4) (SARANDE) (ka foto)

 35 €
Enjte, 18 Qershor, 2015
apartament per pushime. (sarande ) (ka foto)

 35 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Apartament me qera. (ksamil) (ka foto)

 -
Dhoma me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: D0018 (sarande) (ka foto)

 40 €
Apartament suite 1+ 1, me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: K0011 (sarande) (ka foto)

 40 €
Dhoma me qira per pushime Sarande ShqiperiI Kodi: D0015 (sarande) (ka foto)

 35 €
Dhoma me qera per pushime ne Sarande Shqiperi Kodi: D0017 (sarande) (ka foto)

 35 €
Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0019 (sarande) (ka foto)

 35 €
Dhoma me Qera per pushime ne Ksamil Shqiperi Kodi: D0014 (sarande) (ka foto)

 45 €
Apartament - suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0009 (sarande) (ka foto)

 60 €
Apartament suite 1+ 1 me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010 (sarande) (ka foto)

 60 €
Apartamente Rezervime pushimesh Ksamil shqiperi K0002 (Ksamil) (ka foto)

 50 €
Rezervime Dhoma me Qera (sarande) (ka foto)

 -
Enjte, 28 Maj, 2015
Apartament suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010 (sarande) (ka foto)

 40 €
Apartament - suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0009 (sarande) (ka foto)

 40 €
Apartament dhe suite Rezervime Sarande K0007 (sarande) (ka foto)

 70 €
Apartamente dhe dhoma Rezervime Sarande K0003 (sarande) (ka foto)

 25 €
Apartament suite me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0010 (sarande) (ka foto)

 40 €
Apartament me qera per pushime ne Sarande (K0019) (sarande) (ka foto)

 30 €