Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera

Shtepi me qera

 
Kerko
    Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 23 Gusht, 2019
Dhoma plazhi ne Sarande (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Merkure, 07 Gusht, 2019
KURI APARTAMENT 2+1 (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

KUR APARTAMENT APARTAMMENT 2*1 SARANDE (MBRENDA NE SARANDE) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

KURI HOLIDAYS APARTAMENT 2+1 (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Shtune, 13 Korrik, 2019
Dhoma plazhi Sarande . (sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Hene, 17 Qershor, 2019
Okazion Jepet apartament me qera per pushime ne Sarande (Sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Apartament me qera ne qender te Sarandes (Qender Sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Marte, 08 Janar, 2019
KURI HOLIDAYS APARTAMENT 2+1 (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Djele, 01 Korrik, 2018
Apartament/banese 2+1 dhe 1+1 (Sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Shtune, 30 Qershor, 2018
Apartament/banese 2+1 dhe 1+1 (Sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Premte, 14 Korrik, 2017
Shtepi pushimi sarande, me pamje nga deti  - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera

Premte, 07 Korrik, 2017
Sarande, jap me qera apartament 75 m² (koder,lagjia 4) (SARANDE,Rr.Mitat Hixha ) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Shtune, 24 Qershor, 2017
Shtepi plazhi ne Sarande (Sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Hene, 22 Maj, 2017
apartamente me qera ne sarande (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Merkure, 27 Korrik, 2016
shtepi/dhoma me qera SARANDE (tek rruga e 4-rt 100metra nga deti)  - Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Hene, 25 Korrik, 2016
Apartament 1+1 me qira (Ne hyrje te Sarandes karburanti Alpe) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Hene, 06 Qershor, 2016
shtepi me qera (Borsh Sarande)  - Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Shtune, 23 Prill, 2016
Sarande, jap me qera apartament 75 m² (koder,lagjia 4) (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Marte, 15 Mars, 2016
Garsoniere ne Ksamil (Ksamil) (ka foto)  - Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Enjte, 18 Qershor, 2015
apartament per pushime. (sarande ) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Marte, 16 Qershor, 2015
shtepi me qera (Borsh Sarande)  - Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Hene, 15 Qershor, 2015
Apartament me qera. (ksamil) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Dhoma dhe apartamente me qera. (Ksamil Sarande.) (ka foto)  - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Dhoma me qira per pushime ne Ksamil Sarande Shqiperi Kodi: D0021 (Ksamil) (ka foto)  - Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014 (sarande) (ka foto)  - Shtepi me qera / Garsoniere me qera