Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 13 Nentor, 2022
FAST APPROVE LOAN AT 3 INTEREST RATE 918929509036 (all) (ka foto)

 500,000 €
Djele, 06 Nentor, 2022
Shitet vile (Blloku ambasadave )

 50,000,000 €
Shtune, 02 Mars, 2019
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8,000,000 LEK
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK


Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK
Shes shtepi dy kateshe (Lagjia clirimi, Rr. Fot Papajani Nr8, Elbasan) (ka foto)

 8 LEK
Djele, 23 Prill, 2017
Vile me qera dhe me shitje (Vreshtaj, Elbasan) (ka foto)

 -
Hene, 29 Korrik, 2013
shitet vile (elbasan) (ka foto)

 -
Premte, 28 Qershor, 2013
Shes shtepi bashk me truall ("Lagja FUSHMBRET")

 50,000 €
Hene, 06 Maj, 2013
SHES SHTEPI PERDHESE (LAGJA CLIRIMI ELBASAN)

 75,000 €
Enjte, 02 Maj, 2013


SHES SHTEPI (50m mbi Parkun Rinia Elbasan) (ka foto)

 90,000 €
Premte, 11 Janar, 2013
shitet vile (elbasan) (ka foto)

 -
Hene, 17 Dhjetor, 2012
shitet vile tre kateshe bashke me lokalin dhe pishina (fshati klos elbasan) (ka foto)

 150,000 €
Shtune, 18 Gusht, 2012
Elbasan / shitet shtepi private + truall, sip. Totale 381 m² / TEL: +355683466882 (Elbasan/Shqiperi) (ka foto)

 146,000 €