Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A61168

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament i ri me pamje te plote nga stadiumi (prapa stadiumit, Elbasan)

Postuar me: Shtune, 30 Dhjetor, 2017  19:13
Permiresuar me: Shtune, 20 Shkurt, 2021  07:58
Skadon me: Hene, 09 Prill, 2018  20:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 78,000€
 

 

Okazion per tifozet e futbollit. Pallat I ri me hipoteke (10 katesh, me dy ashensore, shkallet me ndricim natyral), I sapoperfunduar prapa stadiumit ne rrugen Emin Matraxhiu; kati 5, sip 142 m2, cmimi 550 euro/m2. Apartamenti ka: kuzhine te bollshme (8.5mX 4.75m) me 2 dritare qe shohin nga stadiumi; korridor te madh; 2 dhoma gjumi (mjaft hapesire per tu konvertuar ne 3 dhoma), 2 ballkone – njeri ka pamje te plote te fushes se stadiumit dhe parkut dhe tjetri pamje nga Parku Rinia; dy banja te kompletuara (pajisura me dush); muret jane me termoizolim, me dritare dopio xham, me tuba te instaluar per system ngrohje. Te interesuarit te kontaktojne 0692729343 ose lume.kajo@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.