Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A58398

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartamenti esht me hipoteke dhe dokumentacion te ... (Elbasan, Shqiperi)

Postuar me: Marte, 25 Korrik, 2017  10:45
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:46
Skadon me: Enjte, 02 Nentor, 2017  09:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 5,600,000LEK
 

 

Apartamenti esht me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt , apartamenti esht 2+1 , dy dhoma me dy tualete , nje balkon dhe nje guzhine ta madhe , Punimet jan cilesore . apartamenti eshte 112 m2 total dhe kushton 41000 euro ose 5600000 leke te reja . cmimi esht i arsyeshem dhe i negociueshme. apartamneti ndodhet ne katin e tete me pamje jug perendim qe dielli rrezaton gjith diten . 0693917709
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.