Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A30795

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes apartament kati 0 per mundesi pune (elbasan lagjia hamit grykshi)

Postuar me: Premte, 25 Janar, 2013  20:33
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:42
Skadon me: Djele, 05 Maj, 2013  21:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 50,000€
 

 

shes apartament kai0 per mundesi pune ,kontak me rrugen kryesore dhe ne stacionin e krives lagjia e reVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.