Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 15 Shtator, 2018
Shitet apartement i hipotekuar 2+1 (elbasan lagjia 5 maj) (ka foto)

 5,900,000 LEK
Shtune, 30 Dhjetor, 2017
Apartament i ri me pamje te plote nga stadiumi (prapa stadiumit, Elbasan) (ka foto)

 78,000 €
Marte, 25 Korrik, 2017
Shitet apartement i hipotekuar 2+1 (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)

 -
Apartamenti esht me hipoteke dhe dokumentacion te ... (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)

 5,600,000 LEK
Marte, 06 Dhjetor, 2016
Shitet Apartament 2+1 (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)

 6,100,000 LEK
Enjte, 11 Gusht, 2016
Shitje apartamenti 2+1 elbasan lagjia 5 maj (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)

 6,120,000 LEK
Premte, 02 Maj, 2014


OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 (ne hyrje te autostrades tek "Lulet", Elb)

 -
Enjte, 27 Shkurt, 2014
Shitet apartament 2+1 ne Elbasan (Elbasan)

 60,000 €
Hene, 30 Shtator, 2013
Shitet Apartament (Elbasan) (ka foto)

 520 €
Hene, 23 Shtator, 2013
Shtepi me ulje cmimi (Elbasan)

 24,000 €
Enjte, 04 Korrik, 2013
Apartament tek Shatervani, Elbasan 2+1 (2 banjo dhe ballkon) (Elbasan)

 65,000 €
Djele, 19 Maj, 2013
Elbasan, shitet me cmim okazion 350 eur/m2 apartament 2+1+BLK, 117m2 (ka foto)

 350 €
Shtune, 06 Prill, 2013
SHITET nje apartament ne qytetin e Elbasanit (Zona/Rruga : 5 maj) (ka foto)

 42,000 €
Premte, 25 Janar, 2013


shes apartament kati 0 per mundesi pune (elbasan lagjia hamit grykshi)

 50,000 €
Enjte, 17 Janar, 2013
Shes apartament (Ne qender te qytetit)

 67,000 €
Merkure, 03 Tetor, 2012
APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TREGAN ELBASAN ( interesant dhe si investiment ) (TREGAN LLIXHA (ELBASAN))

 25,000 €