Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A64469

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes shtepi 1+1 (Elbasan )

Postuar me: Marte, 19 Qershor, 2018  20:05
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:45
Skadon me: Enjte, 27 Shtator, 2018  20:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 19,000€
 

 

Shes shtepi 1+1, 55 m katror, e mobiluar, ne hyrje te lagjes Haxhias
( mund te shitet edhe pa mobiljet).

Shtepia ka kushtet standarde dhe ndodhet ne kat te peste ( taraca e sapo izoluar, pas asnje problem).

Kontaktoni ne : 0674031920


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...

 

Ky njoftim ka skaduar.