Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 30 Dhjetor, 2017
Apartament i ri me pamje te plote nga stadiumi (prapa stadiumit, Elbasan) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 04 Shtator, 2017
Shes apartamente 2+1,1+1 dhe 3+1 ne elbasan (rruga emin matraxhiu)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 18 Gusht, 2017
Shitet apartement i hipotekuar 2+1 (elbasan lagjia 5 maj) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 25 Korrik, 2017
Shitet apartement i hipotekuar 2+1 (Elbasan, Shqiperi)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Apartamenti esht me hipoteke dhe dokumentacion te ... (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Djele, 23 Prill, 2017
Vile me qera dhe me shitje (Vreshtaj, Elbasan) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Enjte, 05 Janar, 2017
APARTAMENT ne shitje ELBASAN (Rruga 25 nentori ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 06 Dhjetor, 2016
Shitet Apartament 2+1 (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 19 Shtator, 2016
OKAZION NE ELBASAN 2+1 (ELBASAN CITY) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 16 Shtator, 2016
OKAZION 2+1 ne elbasan (ELBASAN ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 11 Gusht, 2016
Shitje apartamenti 2+1 elbasan lagjia 5 maj (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 23 Maj, 2015
TOKE NE CERRIK NE SHITJE ME FOTO (CERRIK ELBASAN ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 05 Mars, 2015
tirane lagja mezez (mezez.prane top chanel)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 26 Shkurt, 2015
shes truall (fush prez rruga dytesore)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Djele, 09 Nentor, 2014
Shes 7240m2 tok truall per rezidenc banimi ose magazina buze rruges brenda vijave te verdha ne Fshat (Fshati Mollas Elbasan 28km/34min n JUG t Elbasanit)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Hene, 27 Tetor, 2014
Shitet Apartament (Elbasan)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shtune, 26 Korrik, 2014
Shitet 1+1 14000 euro (Elbasan)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Premte, 02 Maj, 2014
OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 (ne hyrje te autostrades tek "Lulet", Elb)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 27 Shkurt, 2014
Shitet apartament 2+1 ne Elbasan (Elbasan)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 04 Janar, 2014
Elbasan, Shes 7240m2 tok truall per rezidenc banimi ose magazina (Elbasan)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Merkure, 02 Tetor, 2013
SHES DYQAN NE ELBASANn (ELBASAN)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SHES DYQAN NE ELBASAN (ELBASAN)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Hene, 30 Shtator, 2013
Shitet Apartament (Elbasan) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 23 Shtator, 2013
Shtepi me ulje cmimi (Elbasan)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 22 Gusht, 2013
Shes Kapanon (Elbasan, Shqiperi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina