Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Shes troje/toke bujqesore

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 22 Nentor, 2016
OKAZION! Shes Truall 18euro/m2 (Fier, 100 metra siper ktheses patos) (ka foto)

 18 €
Merkure, 08 Qershor, 2016
SHITJE TOKE (PORTEZ/FIER)

 10,000,000 LEK
Premte, 15 Janar, 2016
TOKE BUJQESORE NE SHITJE (PORTEZ/FIER)

 -
Merkure, 08 Korrik, 2015
SHITET TOKE (LEVAN/FIER - VLORE)

 10 €
Djele, 15 Mars, 2015
SHITET TOKE NE LIBOFSHE TE FIERIT (LIBOFSHE) (ka foto)

 10 €
Premte, 02 Maj, 2014
SHITET TOKA BUJQESORE ME SIPERFAQE 13500 m2 ME CER... (LIBOFSHE- FIER) (ka foto)

 10 €
Marte, 22 Tetor, 2013
OKAZION !!! SHITEN 6000m2 TOKE NE ROSKOVEC (ROSKOVEC FIER) (ka foto)

 30,000 €
Hene, 13 Maj, 2013
SHITEN 6 DYLYM OSE 3 DYLYM TOKE NE ROSKOVEC TE FIERIT (ROSKOVEC) (ka foto)

 8 €
SHITEN DYLYM OSE DYLYM TOKE NE ROSKOVEC TE FIERIT (ROSKOVEC) (ka foto)

 8 €
Premte, 08 Mars, 2013
shes shtepi dhe toke (fshati shtyllas ne komunen levan / fier)

 -
Merkure, 07 Nentor, 2012
Toke are (Fier , Komuna Frakull , fshati Kafaraj)

 3,600,000 LEK