Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A48496

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion (Fier)

Postuar me: Enjte, 05 Maj, 2016  15:39
Permiresuar me: Enjte, 05 Maj, 2016  15:46
Skadon me: Shtune, 13 Gusht, 2016  15:39
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25,000 €
 
Okazion
Shitet toke ne Fier prane autostrades Levan-Tepelen,me hipoteke,siperfaqa 4400 meter katror,pozicion mjaft i favorshem dhe per ne autostraden Levan -Vlore nr 0696089874Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.