Faqja Kryesore / Maqedoni / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Maqedoni | Shkup | Oher | Tetove | Kumanove | Gostivar | Diber | Struge | Kercove | Manastir
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 22 Dhjetor, 2014
Shiten banesa dhe shtepi ne shkup (Shkup Qender)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Djele, 13 Janar, 2013
Banese luksoze ne Topansko Shkup (Shkup Maqedoni) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Djele, 02 Dhjetor, 2012
Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). (Sarande)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Sarande Ksamil, shes toke 30.110m2. Cmimi 70euro/m² (Sarande)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Marte, 02 Tetor, 2012
Durres, - Vila Alumini Sistemi i Mesem Ekonomik "Pespa". Duke filluar nga 235 eur/m2 (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Vila Alumini Pespa / Duke Filluar Nga 195 Eur/m2 (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Marte, 28 Gusht, 2012
Shitet shtepi ne Saraj (Shkup-Saraj)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi