Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A29941

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). (Sarande)

Postuar me: Djele, 02 Dhjetor, 2012  10:13
Permiresuar me: Premte, 08 Mars, 2013  16:50
Skadon me: Marte, 12 Mars, 2013  17:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 600 €
 
Zona/Rruga :SARANDE , Rruga e peste .

Shiten apartamente me punime cilesore dhe hipoteke ne qytetin bregdetar te Sarandes me pamje fantastike te detit, qytetit dhe ishullit Grek te Korfuzit .
Shitjet sapo kane filluar , cmimi 600 euro m2 .

Tel ;00 3 55 68 538 55 92
E-mail;landi_s@live.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.