Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A75701

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë për shitje në Tepe (Shkoder)

Postuar me: Enjte, 01 Gusht, 2019  18:22
Skadon me: Shtune, 09 Nentor, 2019  17:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe.

Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë të reja/m²

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.