Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A75458

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë në shitje në Dobraç (Dobrac )

Postuar me: Merkure, 24 Korrik, 2019  16:45
Skadon me: Premte, 01 Nentor, 2019  15:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 8,000,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”.

Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 1’000’000 lekë të reja/dynymi

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.