Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A75282

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi” (L. Vojo Kushi)

Postuar me: Enjte, 18 Korrik, 2019  18:07
Skadon me: Shtune, 26 Tetor, 2019  18:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 140,000 €
 
Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”.

Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi me sipërfaqe ndërtimi 230 m², që ndodhet në katin e parë.

✔Cilësitë e truallit:

– Zona përreth është e qetë

– Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

🏷ÇMIMI: 140’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.