Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A63545

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes Toke Trull (Dober Koplik)

Postuar me: Premte, 11 Maj, 2018  07:45
Skadon me: Djele, 19 Gusht, 2018  07:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes 3.500 m3 dhe nje ndertes Është e rrethuar dhe ka pus ujit. Per me shume kontaktoni WhatsApp +355692898444Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.