Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe") (ka foto)

 21,000 €
Premte, 27 Janar, 2017
Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 to...

 -
Shtune, 09 Janar, 2016
magazine ne 85 mk dhe nje kat siper per perdorim zyre rreth 68 m katror (Parruc tek shkolla ndre mjeda)

 130,000 €
Marte, 31 Mars, 2015
Shes Dyqan (Xhabije) (ka foto)

 110,000 €
Shtune, 12 Korrik, 2014
220 m2 lokal cafe pub ne qender te shkodres €10 euro ne dite (Parruc) (ka foto)

 10 €