Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
    Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 05 Gusht, 2019
🛋Shitet kend te vogel (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Merkure, 03 Korrik, 2019
🔥🔥🔥Shiten 6 rafta kancelarie🔥🔥🔥 (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Premte, 21 Qershor, 2019
Shitet dhome gjumi per femije (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Marte, 28 Maj, 2019
Shitet brumatrice (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shitet frigorifer per ngrirje (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shitet furre per pastiqeri (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shitet frigorifer per akullore me 9 vasketa. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Enjte, 23 Maj, 2019
Shitet mbajtese per Tv (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Enjte, 02 Maj, 2019
Shitet kend + tavoline mesi druri (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Shtune, 13 Prill, 2019
Shitet anije peshkimi. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 09 Mars, 2019
Shitet Home Cinema. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 25 Shkurt, 2019
Shitet (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Paisje/materjale ndertimi

Shiten (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Shiten Tavolina dhe Karrige per Bar. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Shiten per Bar. (Shkoder) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Premte, 11 Maj, 2018
Shes Toke Trull (Dober Koplik) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 12 Mars, 2018
Shitje (Xhabije) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

Merkure, 28 Qershor, 2017
DYQAN NË SHITJE NË SHKODËR (Rr:Marin Bicikemi, te " Kisha Madhe") (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 06 Prill, 2017
Kerkoj te Blej dyqan ne Qender pedonale (Gjuadol)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 27 Janar, 2017
Shitet karburant + strukture 3 kateshe + 1000m2 to...  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Djele, 24 Korrik, 2016
Motopompa (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shtune, 09 Janar, 2016
magazine ne 85 mk dhe nje kat siper per perdorim zyre rreth 68 m katror (Parruc tek shkolla ndre mjeda)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Shtune, 09 Maj, 2015
ELEKTROPOMPA (Skenderbeg) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 31 Mars, 2015
Shes Dyqan (Xhabije) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese