Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Te tjera me qera

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 20 Mars, 2019
🏠 Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2 (Shkoder) (ka foto)

 45,000 LEK
Shtune, 23 Shkurt, 2019
🏠 Jepet me Qera Objekt Biznesi sip 160m2 (Shkoder) (ka foto)

 599 €
Merkure, 09 Janar, 2019
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale (Pedonale ) (ka foto)

 1,500 €
Enjte, 18 Tetor, 2018
Bar dhe hotel me qira tek “Instituti” (SHKODER) (ka foto)

 1,500 €
Djele, 14 Tetor, 2018
Ambient / Magazine me Qera (Skenderbeg) (ka foto)

 400 €
Enjte, 22 Shkurt, 2018
Objekt me qira në Xhabije (Xhabije) (ka foto)

 35,000 LEK
Hene, 10 Korrik, 2017
AMBJENT ME QIRA (BULEVARDI BISHANAKU) (ka foto)

 680 €
Premte, 27 Janar, 2017
Shtepi druri sip 55m2 (ka foto)

 -
Djele, 10 Shkurt, 2013
shitja eshte nje Mercedes benz r klasë. (Xhabije) (ka foto)

 -