Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A66999

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me qira, në Parrucë (PARRUCE, SHKODER)

Postuar me: Marte, 09 Tetor, 2018  18:17
Skadon me: Enjte, 17 Janar, 2019  17:17
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 50 m² në katin e dytë të një shtëpie private.
Shtëpia ndodhet në Parrucë. Ofron një dhomë, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj
-----------------------------------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.