Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shtune, 10 Mars, 2018
Njohje intime per shoqeri Jam nga Kosova 45 vj ,i ...

Djele, 18 Shkurt, 2018
kerkoj femer rreth moshesh 18-50 vjeqare. qe kerko...

Marte, 19 Prill, 2016
2000 deri 4000 euro i paguj femren ose gru martune ose studente (gjakove)

Djele, 08 Shkurt, 2015
JAM I URITUR PER SEKS SEKRET DHE DOT PSGUAJ SHUM MIRE PLLUM KREJT MU KON SEKRET (GJAKOVE) (ka foto)

Enjte, 29 Janar, 2015
SHUM I ETSHEM JAM NE SEKS KERKOJ FEMRA ME PAGES MADHE DHE SHUM SEKRET (GJAKOVE)

Hene, 29 Dhjetor, 2014
DUA VEQ VAJZA STUDENTE DHE GRA MARTUAR PER LIDHJE SEKRETE SEKSUALE JU NDIMOJ FINACIARISHT (GJAKOVE)

Shtune, 15 Nentor, 2014
ADHUROJ TE KEM TAKIME SEKRETE ME VAJZA STUDENTE DHE GRA MARTUAR DHE JU NDIMOJ FINACIARISHT (GJAKOVE) (ka foto)