Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Premte, 21 Qershor, 2013
Shese urgjentisht komplet paisjet per call center per 20 vendepune (Peje) (ka foto)

 6,500 €
Enjte, 13 Qershor, 2013
Subvencioni dhe këshilla financimi (Peje) (ka foto)

 -