Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / oferta te tjera pune

oferta te tjera pune

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 26 Qershor, 2013
Kerkoje puntore per agjension udhetimi.

Hene, 06 Maj, 2013
Oferte punë për studenta/e në Gjermane Turizen dhe Hoteleri. (Fulda) (ka foto)

Hene, 29 Prill, 2013
Ofroje pune per Dipl. Ing. te Bujqesise. (peje)

Premte, 22 Shkurt, 2013
kerkoj punet0re (peje)

Shtune, 26 Janar, 2013
d0ni pune (prishtine)

Merkure, 16 Janar, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (pej) (ka foto)

Shtune, 25 Gusht, 2012
Ofrojm pune ne agjension udhetimi (Peje)