Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 08 Shkurt, 2018
kerkoj pune si menagjer 25 vite pervoj pune (peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Enjte, 02 Qershor, 2016
KERKOJM kAMARJERE (Gjermani) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Shtune, 13 Shkurt, 2016
prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje)  - Oferta pune / shitje - marketing

prodhojm dhe shesim kese per firmen tuaj (peje)  - Oferta pune / shitje - marketing

Enjte, 10 Tetor, 2013
Kerkojm 6 call agent per gjuhen Gjermane (peje)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Merkure, 26 Qershor, 2013
Kerkoje puntore per agjension udhetimi.  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 06 Maj, 2013
Oferte punë për studenta/e në Gjermane Turizen dhe Hoteleri. (Fulda) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Hene, 29 Prill, 2013
Ofroje pune per Dipl. Ing. te Bujqesise. (peje)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 17 Prill, 2013
Mundësi punësimi në kompanitë Gjermane vetem Inzhinera te diplomuar të Ndertimtarise. (Peje) (ka foto)  - Oferta pune / teknik-inxhinier - arkitekt

Marte, 19 Mars, 2013
keni nevoj per menagjer/e (peje)  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Premte, 22 Shkurt, 2013
kerkoj punet0re (peje)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 05 Shkurt, 2013
Call Center "EBEM" ne Peje kerkon qe nga sot 10 Call Agenta. (Peje) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Enjte, 31 Janar, 2013
CALLCENTER MITARBEITER m/w - OUTBOUND GESUCHT (Peje) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Iajmrohuni per pune (peje) (ka foto)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Shtune, 26 Janar, 2013
d0ni pune (prishtine)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 16 Janar, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (pej) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 16 Shtator, 2012
ofrojm pune (peje ulqin)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 04 Shtator, 2012
OFROJ VEND PUNE PART-TIME ose FULL-TIME MARKETING (Pejë - KOSOVE)  - Oferta pune / shitje - marketing

Shtune, 25 Gusht, 2012
Ofroj pune adminstrim per ndermjetsim mbi punesim (Peje)  - Oferta pune / zyre - sekretari

OFROJM VENDE PUNE PER ATA QE DIN SHUME MIRE GJUHEN GJERMANE (PEJE)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Ofrojm pune ne agjension udhetimi (Peje)  - Oferta pune / oferta te tjera pune