Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Marte, 17 Shtator, 2019
Pershendetje (Mitrovic) (ka foto)

Premte, 13 Shtator, 2019
Pershendetje (Firland) (ka foto)

Premte, 02 Gusht, 2019
Lajmrohuni

Marte, 16 Prill, 2019
Ku je, ku je,... (Mitrovice)

Djele, 04 Nentor, 2018
Jam mashkull, kerkoj mashkull per **** 69, mosha pa rendesi, kam vend (riki.alba46@gmail.com)

Shtune, 30 Qershor, 2018
kerkoj njohje e miqsi te reja me qdo kend dhe per...

Marte, 15 Gusht, 2017
Jam vetëm, kush dëshiron të vij me mua në deti (Velipoje)

Marte, 11 Korrik, 2017
takime (Mitrovice) (ka foto)

Premte, 16 Qershor, 2017
GRA EMRA VAJZA A DON ME BO QEJF ME PAGES 1000 1500 (ka foto)

Merkure, 07 Qershor, 2017
po (pershendetje)

Enjte, 01 Qershor, 2017
kerkoj (miq) (ka foto)

Marte, 23 Maj, 2017
x (xx) (ka foto)

Merkure, 17 Maj, 2017
kerkoj (miq) (ka foto)

ciao (pershendetje ) (ka foto)

Hene, 17 Tetor, 2016
I interesuar per 1 vajze nga mosha 35-40 vjec.Ofroj shume mire.

Marte, 02 Gusht, 2016
I interesuar per 1 vajze nga mosha 35-40 vjec.Ofroj shume mire.

Premte, 01 Prill, 2016
jam nga Mitrovica (xxx)

jam nga Mitrovica (xxx)

Shtune, 10 Janar, 2015
kerkoj qifte femra serioz (vushtrri) (ka foto)

Shtune, 11 Tetor, 2014
kerkoj femra qifte seriz dhe te fjales (vushtrri) (ka foto)

Premte, 05 Shtator, 2014
pres qifte dhe femra serioz (vushtrri) (ka foto)

Merkure, 13 Gusht, 2014
Djal si llokum (Mitrovic)

Merkure, 23 Korrik, 2014
Veq koha e lir (Xxxxxxxxxxx)

Djele, 13 Korrik, 2014
ciao (ciao 02)

Shtune, 07 Qershor, 2014
Jemi burr e gru nga mitrovica kerko shoqni me femr... (ka foto)