Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Te tjera ne shitje

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 24 Nentor, 2015
TRUALL PËR NDËRTIM KOMERCIAL DHE BANIM. (FERIZAJ RUGA E NERODIMES 24)

 260,000 €
Marte, 23 Tetor, 2012
www.portaliprona.com (Ferizaj)

 -