Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shtune, 02 Nentor, 2019
+38345944024 Viber (Sex Sekret) (ka foto)

Shtune, 21 Shtator, 2019
pershendetje (gjithkund)

Enjte, 15 Gusht, 2019
Nje zonjë (Ferizaj-Prishtine)

Marte, 28 Maj, 2019
Kerkoj Seks me para , cmimi qysh te mirrem vesh :VIBERr : +447365036073 Ferizaj dhe Prishtin (Ferizaj)

Marte, 07 Maj, 2019
me pages (gjith kosoven )

Hene, 29 Prill, 2019
nanen npidh jav qifsha juve te shqipris mos komentoni fare o idiota ni njeri 50 postime be (bota)

Merkure, 03 Prill, 2019
kerkoj

Merkure, 27 Mars, 2019
Nese je e bukur shperblehesh me 200€ (Fr,Pr)

Merkure, 13 Mars, 2019
pershendetje

Hene, 25 Shkurt, 2019
hello (ferizaj)

Marte, 12 Shkurt, 2019
Erotic Sex - Zhigolo - Fuck Friends (Ferizaj)

Premte, 25 Janar, 2019
pershendetje (gjith kosoven )

Enjte, 17 Janar, 2019
Kerkoj nje Femen per lidhje sekrete (U.S A Washington DC)

Enjte, 16 Gusht, 2018
me pages (krejt boten )

Marte, 17 Korrik, 2018
lexoe (krejt kosoven)

Enjte, 31 Maj, 2018
lexoe (gjith kosoven )

Marte, 22 Maj, 2018
Hotfor coupel (Ferizaj)

Marte, 27 Mars, 2018
Tung (Ferizaj) (ka foto)

Merkure, 07 Mars, 2018
Interesant (Ferizaj) (ka foto)

Hene, 05 Mars, 2018
E arsyshme (.....) (ka foto)

Marte, 22 Gusht, 2017
miqesi dhe sex (Kosove)

Merkure, 09 Gusht, 2017
kerkoj nje femer per lidhje afatgjata (Prishtine)

Enjte, 13 Prill, 2017
Pershendetje (Ferizaj) (ka foto)

Premte, 31 Mars, 2017
Tung (Ferizaj) (ka foto)

Hene, 09 Janar, 2017
Tung (Ferizaj) (ka foto)