Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shes dyqane e lokale

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 12 Shkurt, 2019
SHITET OBJEKT AFER DETIT NE AKERNI VLORE PER HOTE-RESTORANT (2KM LARG AEROPORTIT DHE 1,5KM LARG DETIT NE AKERNI) (ka foto)

 300 €
SHITET OBJEKT AFER DETIT NE AKERNI VLORE PER HOTE-RESTORANT (2KM LARG AEROPORTIT DHE 1,5KM LARG DETIT NE AKERNI) (ka foto)

 300 €
Marte, 04 Shtator, 2018
OKAZION – Shitet lokal ne Radhime (Vlore). (Radhime, Vlore) (ka foto)

 400,000 €
Premte, 11 Maj, 2018
SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE (Orikum) (ka foto)

 500 €
Enjte, 25 Janar, 2018
SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE (VLORE) (ka foto)

 700 €
SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE (SARANDE) (ka foto)

 500 €
Enjte, 02 Nentor, 2017
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne bregdet (vlore) (ka foto)

 99 €
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne bregdet (vlore) (ka foto)

 99 €
Shtune, 27 Gusht, 2016
shes ose kembej dyqan 35 m2 me toke ne bregdet (vlore) (ka foto)

 99 €
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Orikum, shitet ambient tregetar 118 m2, me Certifikate Pronesie (ka foto)

 -
Djele, 19 Maj, 2013
SUPER OKAZION:Shiten 4 garazhe ne Vlore tek ish fusha e orizit (ka foto)

 7,000 €
Vlore, tek ish-fabrika e Orizit, shiten 3 dyqane, 39 m2, 58 m2 dhe 63 m2 (ka foto)

 -
Vlore, shitet njesi tregetare, Kati 2, 91.5 m², me hipoteke (ka foto)

 -
Premte, 19 Tetor, 2012
dyqan 100 m2 (kali i trojes )

 90,000 €