Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 04 Gusht, 2019
Vlore, shitet shtepi 1 katshe, 104 m² me oborr 500 m2 32.000 Euro (Fshati Mifol) (Mifol Vlore) (ka foto)

 32,000 €
Enjte, 28 Mars, 2019
Shes shtepi dhe truall (Vlore)

 100,000 LEK
Marte, 12 Shkurt, 2019
OKAZION:SHES OBJEKT 2 KATE PER RESTORANT-HOTEL ME 10 DHOMA ANES DETIT E PYLLIT (PYLLI AKERNIS VLORE) (ka foto)

 300 €
Marte, 10 Korrik, 2018
APARTAMENT LUKS 4+1 (Vlore) (ka foto)

 130,000 €
Vile 3 Katshe ne Vlore (Vlore) (ka foto)

 350,000 €
Shtune, 05 Gusht, 2017
shitet shtepi (vlore)

 130,000 €
Marte, 11 Gusht, 2015
Shitet shtepia (Lagjja Kushtrimi , prane mobileri Fapiel ) (ka foto)

 150,000 €
Shtune, 29 Mars, 2014
apartament me qera skele

 150 €
Marte, 19 Nentor, 2013
shes shtepi (radhime-volre)

 65,000 €
Shtune, 27 Tetor, 2012
Vile dykateshe (Vlore) (ka foto)

 120,000
Hene, 22 Tetor, 2012
apartament (radhim)

 90,000 €
Enjte, 04 Tetor, 2012
shitet,"Vila Blu" (Himare)

 900,000 €
shitet"Vila Blu" (Himare,l.Stefanel)

 90,000,000 €