Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Titulli
Shfaq fotot
Shtune, 24 Gusht, 2019
Shitet Ap 1+1 tek Dural Kapino ne VLORE (Lagjia Bashkimi Vlore,Pallati 1258,H 2 K5.Nr20.)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Djele, 04 Gusht, 2019
Vlore, shitet shtepi 1 katshe, 104 m² me oborr 500 m2 32.000 Euro (Fshati Mifol) (Mifol Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Hene, 08 Korrik, 2019
OKAZION Apartament 1+1 (Rruga Transballkanike) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

OKAZION Apartament 2+1 (Rruga transballkanike) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 28 Mars, 2019
Shes shtepi dhe truall (Vlore)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Djele, 17 Shkurt, 2019
OKAZION! (Vlore)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 16 Shkurt, 2019
Shiten apartamente 1+1 ne Vlore! (Uji i Ftohte, Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 12 Shkurt, 2019
SHITET OBJEKT AFER DETIT NE AKERNI VLORE PER HOTE-RESTORANT (2KM LARG AEROPORTIT DHE 1,5KM LARG DETIT NE AKERNI) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SHITET OBJEKT AFER DETIT NE AKERNI VLORE PER HOTE-RESTORANT (2KM LARG AEROPORTIT DHE 1,5KM LARG DETIT NE AKERNI) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

OKAZION:SHES OBJEKT 2 KATE PER RESTORANT-HOTEL ME 10 DHOMA ANES DETIT E PYLLIT (PYLLI AKERNIS VLORE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Marte, 04 Shtator, 2018
OKAZION – Shitet ndertese ne Vuno (Jale) (Vuno, Jale, ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

OKAZION – Shitet lokal ne Radhime (Vlore). (Radhime, Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

OKAZION – Shitet toke ne Zvernec (Vlore) (Zvernec, Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

OKAZION – Shitet toke ne plazhin e Gjipese (Vlore) (Plazhi i Gjipese, Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Premte, 24 Gusht, 2018
OKAZION...!!!! 45 000 EU SHES NE VLORE APARTAMENT BANINIMI 54M2 MOBILIM MODERN. (CEL: 0682073334 -BL VLORE-SKELE KAT 2 . PERB CONAD) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 31 Korrik, 2018
Shes apartamente 1+ 1 (Uji Ftohte Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Marte, 10 Korrik, 2018
APARTAMENT LUKS 4+1 (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Vile 3 Katshe ne Vlore (Vlore) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Enjte, 24 Maj, 2018
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (SARANDE; Kanali i Cukes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Premte, 11 Maj, 2018
SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE (Orikum) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (VLORE)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Enjte, 25 Janar, 2018
SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE (VLORE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE (SARANDE) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Ap.bulevard Vlore (ngjitur me "2PALMAT")  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1