Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A28808

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ofroj pune si mesuese e ciklit fillor (vlore .lagjia 10 korriku)

Postuar me: Djele, 23 Shtator, 2012  14:38
Permiresuar me: Merkure, 26 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Marte, 01 Janar, 2013  20:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
jam nje mesuese qe kam mbaruar per mesuesi .ciklin fillor .kam hapur nje kurs ne shtepi per ndihmen e femijve te ciklit fillor .jam e afte per mesidhenien e lendeve te ciklit fillor ,gjithashtu mund ti ndihmoj dhe per gjuhet e huaja qe zhvillojne ne shkolle ,kursin e zhvilloj 3 her ne jave 2 ore .per me shum me kontaktoni ne tel.0692150335.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.