Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A44172

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dhoma shume komode për pushime verore. (Radhime, Vlore)

Postuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  22:14
Skadon me: Merkure, 23 Shtator, 2015  22:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,000 LEK
 

Përshëndetje miq pushues dhe adhurues të pushimeve verore,

unë ofrojë dhoma plazhi jo vetëm për sezonin veror por edhe gjatë gjithë vitit.

Dhomat janë vetëm 50 metër larg detit, të pastra të qeta, larg rrugës dhe zhurmës së trafikut. Dhomat ofrojnë kushte optimale dhe shumë komode për pushuesit familjar dhe janë te mobiluara si me poshte:

• Krevat dopjo

• Nje dollap

• Nje Televizor (me antene dhome)

• Nje tavoline ngrënjeje

• Kuzhinë të vogël

• Banjo dhe dush perkatës (pra jo të perbashkët me dikë tjetër)

• Nje ballkon

• Krevat për femijët ..etj.

Tabela e çmimeve:

Për muajn Qershor: 3.000 ALL/Natë (të reja) ose 20 EUR/Natë

Për muajn Korrik dhe periudhen 16. dëri në 31. Gusht: 4.500 ALL/Natë (të reja) ose 30 EUR/Natë.

Ndërsa periudha 01. deri në 15. Gusht: 5.000 ALL/Natë (të reja) ose 35 EUR/Natë

Për periudhën tjetër të vitit kuptohet, çmimi është më I ulët se sa më sipër dhe kush interesohet mos të ngurrojë të kontaktojë.

Unë ju Mirëpres të kaloni pushime te qeta dhe komode në ambientet që ofrojë.

Për kontakt direkt me mesazh ne portal ose në nr e telefonit: +355 (0) 69 5276 416 (08:00-18:00)

Me Respekt dhe Sinqeritet, Shtepi pushimi radhime, Vlore.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.