Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Postimi# A33236

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
GARSONIERE PER PLAZH VLORE (VLORE )

Postuar me: Enjte, 30 Maj, 2013  10:10
Permiresuar me: Shtune, 31 Gusht, 2013  11:58
Skadon me: Shtune, 07 Shtator, 2013  10:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,000 LEK
 
GARSONIERE PER PLAZH NE BREGDETIN E VLORES ;E KOMPLETUAR ME PAISJET E NEVOJSHME ;ME GUZHINE GATIMI ,LAVATRICE ,FRIGORIFER ,TV,
ME VEND PARKIMI PER AUTO ,KATI TRETE ME ASHENSOR,5 MIN NGA DETI DHE 10 MIN NGA QYTETI .E PERSHTATSHME PER 2,3,4 PERSONA
CMIMI 2000 LEK NATA PER KONTAKT 0692290314.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.