Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Bed & Breakfast e Apartamente

Bed & Breakfast e Apartamente

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 08 Prill, 2019
Shtepi me qera Orikum (Orikum) (ka foto)

 -
Hene, 15 Maj, 2017
Dhoma plazhi ne borsh (Borsh) (ka foto)

 30 €
Djele, 02 Prill, 2017
Apartament 1+1 me qera (Radhim) (ka foto)

 3,000 LEK
Hene, 15 Qershor, 2015
Dhoma shume komode për pushime verore. (Radhime, Vlore) (ka foto)

 3,000 LEK
Enjte, 04 Qershor, 2015
apartamente buze detit vlore te rezidenza qeveritare midis hotel New york dhe hotel LIro (sapo kalon tynelin) (ka foto)

 25 €
Djele, 11 Maj, 2014
Garsonjera me guzhine per pushimet verore (Dhermi) (ka foto)

 25 €
Merkure, 31 Korrik, 2013
rooms for rent (vlore (Ionian seaside)) (ka foto)

 15 €
Enjte, 30 Maj, 2013
GARSONIERE PER PLAZH VLORE (VLORE ) (ka foto)

 2,000 LEK