Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 07 Korrik, 2018
PERFITO NJE BAR PINGPONG VETEM ME 2500 EURO!!!! (Vlore) (ka foto)

 2,500 €
Marte, 09 Gusht, 2016
Dyqan per shitje ose qera VLORE (Vlore, prane xhamise ose ne rrugen e kishes ortod)

 10,000 €
Merkure, 02 Shtator, 2015
Dyqan per shitje ne VLORE (Rruga e kishes ortodokse,rruga Jereonim De Rada)

 500 €
Marte, 16 Qershor, 2015
Shitet Toke bujqesore (Fitore-Vlore)

 15,000 €
Merkure, 30 Prill, 2014
Shitet Toke (Akerni-Vlore)

 37,800 €
Premte, 03 Maj, 2013
Shes nje linje prodhimi shapkash dhe sandalesh (Vlore)

 30,000 €