Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Titulli
Enjte, 12 Shtator, 2019
Kush ka deshire femer apo cift per qef me pamje nga deti , per sot vlore (Vlore)

Djele, 25 Gusht, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe , ne vlore (Vlore)

Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe , ne vlore (Vlore)

Enjte, 25 Korrik, 2019
Takim per qef ,sot per femra dhe cifte (Vlore) (ka foto)

Hene, 15 Korrik, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe per sot , ne vlore (Vlore)

Djele, 07 Korrik, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per sot ne vlore kam apartament , per dicka ndryshe (Vlore)

Djele, 30 Qershor, 2019
Jam M24 vjeç kerkoj cift ose femer per dicka ndryshe kete fundjave (Vlore)

Enjte, 20 Qershor, 2019
Per te premte dhe te shtunen kerkoj vajz ose cift per qef , me akomodim ne apartament ne vlore (Vlore)

Hene, 25 Mars, 2019
Kerkoj femer e cila do kaloje bukur per qef dhe te argetohet (Vlore)

Hene, 13 Gusht, 2018
Pushime ne Vlore (Vlorë)