Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Garsoniere me qera

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 21 Gusht, 2018
Lungomare vlore - Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore) (ka foto)

 20 LEK
Marte, 20 Shkurt, 2018
Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Uji i Ftohte Vlore, ne krah te Lungomares) (ka foto)

 25 €
Premte, 21 Korrik, 2017
Shtepi Pushimi Vlore (Uje i ftohte prane molit) (ka foto)

 25,000 LEK
Premte, 14 Korrik, 2017
Garsoniere me qera per pushues ne Ujin e Ftohte, Vlore (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore) (ka foto)

 25 €
Marte, 31 Janar, 2017
Garsoniere me Qera - fundjave ose pushime (Rezidenca Marina, Te Konsullates Italiane - Vlore) (ka foto)

 20 €
Premte, 25 Mars, 2016
dhoma me qera ne HIMARE (HIMARE) (ka foto)

 -
Merkure, 15 Korrik, 2015
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi) (ka foto)

 20 €
Shtune, 20 Qershor, 2015
Shitet toke ne lagjen Isa Boletini (Vlore/ prane sigurimeve shoqerore)

 50,000 €
Enjte, 04 Qershor, 2015
Vlore te kalaja japim apartamente buze detit per pushime verore me cmim okazion afer hotel New york (Te ish rezidenca qeveritare sapo kalon tynelin) (ka foto)

 25 €
Enjte, 17 Korrik, 2014
Dhoma plazhi (Vlore - Plazhi Vjeter)

 -
Marte, 17 Qershor, 2014
Garsoniere dhe Apartamente me Qera per pushues ne Vlore (Plazhi i Ri/ Uji Ftohte - Vlore) (ka foto)

 20 €
Hene, 14 Tetor, 2013
garsoniere me qera per studente (VLORE) (ka foto)

 10,000 LEK
Marte, 10 Shtator, 2013
garsoniere me qera per studente (vlore. 15 min nga universiteti -skele) (ka foto)

 10,000 LEK
Merkure, 31 Korrik, 2013
garsoniere per plazh (Vlore."uji i ftohte") (ka foto)

 3 LEK
Merkure, 24 Korrik, 2013
hotel,bar,restorant Movida (prane rezidences qeveritare.Vilat,Vlore) (ka foto)

 25 €
Djele, 12 Maj, 2013
Gazoniere me qera Vlore (Vlore)

 -
Merkure, 30 Janar, 2013
Garsoniere me qera (Vlore) (ka foto)

 -
Hene, 07 Janar, 2013
garzonjere me qera (vlore)

 120
Marte, 30 Tetor, 2012
Jepet nje garsonniere me qera ne Vlore (Vlore) (ka foto)

 -