Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Apartament/banese me qera 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 04 Korrik, 2019
shtepi me qera himare (himare)

 45 €
shtepi me qera (orikum)

 3,000 LEK
Djele, 12 Maj, 2019
Jepet me qera per sezon turistik (Uje ftohte vlore ) (ka foto)

 -
Enjte, 18 Prill, 2019
jepet me qera per pushime-vjetore (uji ftohte vlore) (ka foto)

 30 €
Marte, 22 Maj, 2018
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë (Vlore) (ka foto)

 1,234 €
Djele, 08 Prill, 2018
jepet me qera(vlore uji ftohte) (vlore uji ftohte) (ka foto)

 -
Marte, 11 Korrik, 2017
vlore per pushuesit (vlore, plazh , prane hotel delfinit)

 -
Hene, 04 Korrik, 2016
jepet me qera (vlore)

 35 €
Merkure, 29 Qershor, 2016
Kerkojme Disa Apartamente Me Qera Ne Vlore (Colombo Albania Agency ) (ka foto)

 -
Marte, 28 Qershor, 2016
2 apartamente me qera ne Vlore (Uji i Ftohte Vlore) (ka foto)

 -
Hene, 06 Qershor, 2016
Jepet me qera Apartament i ri 1+1 totalisht i mobiluar ndodhet 10 metra larg detit 0695386338 (Radhim vlore) (ka foto)

 -
Djele, 07 Qershor, 2015
Apartament me qera per pushime (DUKAT - VLORE-Albania) (ka foto)

 150 €
Enjte, 04 Qershor, 2015
Ofrojme ne Vlore te kalaja 10 apartamente per pushime verore buze detit (mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New york) (ka foto)

 25 €
Premte, 15 Nentor, 2013
apartament 1+1 i kompletuar me qira (Vlore, prane Hotel Delfinit)

 30 €
Djele, 23 Qershor, 2013
Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Vlore 70 m² 180.000 lek ne Muaj (Lagja 10 Korriku ne Vlore)

 150 €
Marte, 30 Prill, 2013
Jap me qira apartament per plazh ose gjate vitit (Orikum - Vlore - Albania) (ka foto)

 40 €
Hene, 18 Mars, 2013
apartamente me qera per sezonin veror (Vlore, uji i ftohte) (ka foto)

 -
Hene, 22 Tetor, 2012
Ofroj apartament me qera 1+1 (Vlore)

 -