Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 13 Janar, 2014
SHTËPIA ME 2 LOKALE DHE 3 APARTAMENTE NË SHITJE (Prizren) (ka foto)

 -
Marte, 25 Qershor, 2013
Shitet Vile dy kateshe ne Golem (Durres, prane Pishave te Buta) (ka foto)

 250,000 €