Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 13 Shkurt, 2014
SHES 38 ARI TRUALL TE LAGJIA E TUSUZIT NË PRIZREN (Prizren) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Hene, 13 Janar, 2014
SHTËPIA ME 2 LOKALE DHE 3 APARTAMENTE NË SHITJE (Prizren) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Marte, 25 Qershor, 2013
Shitet Vile dy kateshe ne Golem (Durres, prane Pishave te Buta) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Djele, 07 Prill, 2013
Banesat ne nje objekt te posaperfunduar (Qendra Prizrenit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Djele, 02 Dhjetor, 2012
Sarande, shes apartament 2+1 , 3+1 , (Rruga e peste). (Sarande)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Sarande Ksamil, shes toke 30.110m2. Cmimi 70euro/m² (Sarande)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore